Feke Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Feke Öğretmenevi

Adana ili, “Feke” ilçesinde bulunan “Feke Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Feke Öğretmenevi oteli; 1’i suit oda olmak üzere, toplamda 10 oda ve 25 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, çalışma masası, telefon, televizyon, uydu yayını, minibar buzdolabı, kaloriferli merkezi ısıtma sistemi, wifi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. 4 odada ise; bunlara ek olarak klima ve wc-tuvalet banyo vardır. ODalardaki ve ortak kullanım alanlarındaki banyolarda 24 saat sıcak su mevcuttur.

Feke Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kütüphane ve okuma salonu, konferans salonu, düğün-nişan-kına-sünnet vb. etkinliklerin de yapılabileceği çok amaçlı salonu, bilgisayar ve internet odası, oturma ve dinlenme salonu, bilardo ve satranç oyunları salonu, mutfak, çamaşırhane, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Feke Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Standart 2 Kişilik Oda

MEB Personeli   : 125 TL.

Kamu                   : 220 TL.

Sivil                      : 250 TL.

Suit Oda

MEB Personeli : 250 TL.

Kamu : 300 TL.

Sivil : 500 TL.

Feke Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: İslam Mahallesi. Ulus Caddesi. Özel İdare Binası. Kat: 2-3. Feke – ADANA

Telefon: 0 322 741 24 11

Feke Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Feke ilçe merkezinde yer almaktadır. Adana il merkezinden uzaklığı ise; 120 km.dir. Feke‘den Adana‘ya saat başı kalkan otobüs seferleri mevcuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*