Adıyaman Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Adıyaman Merkez Öğretmenevi

Adıyaman ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Adıyaman Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÖĞRETMENEVİ 6 ŞUBAT 2023 TARİHİNDE YIKILMIŞTIR, YENİDEN YAPILAN BİNANIN İNŞAATI HALEN DEVAM ETTİĞİ İÇİN KONAKLAMA HİZMETİ VERİLEMEMEKTEDİR.

Adıyaman Merkez Öğretmenevi oteli; toplamda 12 oda ve 26 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, wc-tuvalet banyo, 24 saat sıcak su, minibar buzdolabı, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Adıyaman Merkez Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, konferans salonu, yazlık çay bahçesi, kütüphane ve okuma salonu, spor salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Adıyaman Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

ÖĞRETMENEVİ 6 ŞUBAT 2023 TARİHİNDE YIKILMIŞTIR, YENİDEN YAPILAN BİNANIN İNŞAATI HALEN DEVAM ETTİĞİ İÇİN KONAKLAMA HİZMETİ VERİLEMEMEKTEDİR.

Adıyaman Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Sıratut Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No:4. Merkez – ADIYAMAN

Telefon: 0 416 214 24 11

Adıyaman Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Adıyaman il merkezinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 50m. uzaklıktadır.1 Yorum

  1. Mrh. Bu kadar kötü yer görmedim her taraf tiftik yerler tozlu tuvaletler leş böyle birşey görmedim. Sakın kalmayın mikrop kaparsınız. Hijyen sıfır söyledik fakat kimsenin umurunda değil.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*