Kahta Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Kahta Öğretmenevi

Adıyaman ili, “Kahta” ilçesinde bulunan “Kahta Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kahta Öğretmenevi oteli; 3’ü suit oda olmak üzere, toplamda 75 oda ve 150 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, wc-tuvalet banyo, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, klima, minibar buzdolabı, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Kahta Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran (düğün-nişan-kına-sünnetlerde kullanılmaya uygun salonu), lobi oturma ve dinlenme salonu, otopark, bahçe, kafeterya, çamaşırhane, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kahta Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Kahta Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Kahta Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yavuz Selim Mahallesi. Atatürk Bulvarı. No:41/A. Yeni Diyarbakır – Menzil Yolu Üzeri. Kahta – ADIYAMAN

Telefon: 0 416 726 24 11

Kahta Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kahta ilçe merkezine 1 km., şehirlerarası otobüs terminaline 2 km., havaalanına 15 km., Adıyaman il merkezine ise 34 km. uzaklıkta yer almaktadır. Nemrut Dağı yolu üzerindedir.1 Yorum

  1. Gecelik 50 lira ancak çok pis.tuvalatte klozet sifonu bozuktu,musluktan soğuk su kısmından kahverengi su akıyordu,kahvaltı için indigimizde tadilat var denildi kahvaltı verilmedi

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*