Diyadin Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Diyadin Öğretmenevi

Ağrı ili, “Diyadin” ilçesinde bulunan “Diyadin Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Diyadin Öğretmenevi oteli; toplamda 18 oda ve 31 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, LCD televizyon, uydu yayını,  minibar buzdolabı, kaloriferli ısınma sistemi, w-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Diyadin Öğretmenevi ayrıca; kütüphane ve okuma salonu, çok amaçlı salon, oturma ve dinlenme salonu, masa tenisi ve bilardo salonu, yazlık çay bahçesi, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Diyadin Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Diyadin Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Diyadin Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Özgür Azer Kurak Caddesi. Özel İdare İş Hanı. Diyadin – AĞRI

Telefon:0 472 511 23 62

Diyadin Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Diyadin ilçe merkezinde yer almaktadır.1 Yorum

  1. Olddukça çalkantılı bir bölge ve olayların göbek yerinde bulunuyor kimlik kontrolleri var her zaman kasvet verici bir ambians hakim kahvaltı yok temizlik yok her şey size ait sosyal aktivite yok kalite 0 diyebilirim

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*