22 Şubat 2018

Ağaçören Öğretmenevi
Aksaray ili, “Ağaçören” ilçesinde bulunan “Ağaçören Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ağaçören Öğretmenevi oteli; 1’i suit oda olmak üzere, toplamda 10 oda ve 20 yatak kapasitelidir. Gerekli durumlarda eklemelerle kapasite, 30 yatak sayısına çıkabilmektedir. Odalarda gardırop, şifonyer, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, televizyon yayını, kaloriferli ısınma sistemi mevcuttur.

Ağaçören Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, oturma ve dinlenme salonu, kütüphane ve okuma salonu, toplantı, konferans çok amaçlı salon, bilgisayar ve internet salonu, oyun ve spor salonu, otopark, kantin ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Ağaçören Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Ağaçören Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Köy Hizmetleri Caddesi. No:14. Yenimahalle. Ağaçören – AKSARAY

Telefon: 0 382 331 27 12

Ağaçören Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Ağaçören ilçe merkezine ve otobüs termnaline 500 m. mesafede yer almaktadır. Aksaray il merkezine uzaklığı ise 84 km.dir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*