Sarıyahşi Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Sarıyahşi Öğretmenevi

Aksaray ili, “Sarıyahşi” ilçesinde bulunan “Sarıyahşi Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sarıyahşi Öğretmenevi oteli; 1’i suit oda olmak üzere, toplamda 6 oda ve 12 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, LCD televizyon, minibar buzdolabı, wc-tuvalet banyo, wi-fi kablosuz internet bağlantısı  mevcuttur.

Sarıyahşi Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali, okuma ve dinlenme salonu, yazlık bahçe, otopark, çamaşır ve ütü odası, mutfak birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Sarıyahşi Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Sarıyahşi Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Sarıyahşi Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Fatih Mahallesi. Şehit Ayhan Demirel Caddesi. No:3. Sarıyahşi – AKSARAY

Telefon: 0 382 311 24 34

Sarıyahşi Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Sarıyahşi ilçe merkezinde yer almaktadır. Aksaray il merkezine uzaklığı ise 95 km.dir. Sarıyahşi‘den her gün sabah 07.30’da Aksaray’a otobüs kalkmaktadır.



Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*