Suluova Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Suluova Öğretmenevi

Amasya ili, “Suluova” ilçesinde bulunan “Suluova Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Suluova Öğretmenevi oteli; toplamda 12 oda ve 25 yatak kapasitelidir.  Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, televizyon, gardırop, şifonyer, w-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Suluova Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kütüphane ve okuma salonu, konferans salonu, düğün-nişan-sünnet-kına vb. etkinlikler ve davetler için uygun çok amaçlı salon, oturma ve dinlenme salonu, bilgisayar odası, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Suluova Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri 

Amasya Suluova Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Amasya Suluova Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Suluova Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Atatürk Bulvarı. No:194. Suluova – AMASYA

Telefon: (0 358) 417 63 57 – 417 24 11

Suluova Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Suluova ilçe merkezinde yer almaktadır. Merzifon Havaalanı‘na araçla 15 dakika, Samsun Çarşamba Havaalanı‘na 2 saat, Amasya il merkezine uzaklığı ise; 25 km.dir. Kara ve havayolu ile ulaşım mümkündür.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*