16 Aralık 2017

Ankara Bakanlık Başkent Öğretmenevi
Ankara ili merkezinde,  “Yenimahalle” ilçesinde bulunan “Ankara Bakanlık Başkent Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ankara Başkent Öğretmenevi; 290 oda ve 614 yatak kapasitesiyle konaklama hizmeti vermektedir. Çok amaçlı restaurantları, Gordion salonu, Angora Büyük Restaurant, kafeteryası, pastanesi, bahçe cafesi, bahçe alakart restaurantı, düğün salonları, konferans salonu, toplantı odaları, fuaye sergi ve kokteyl salonları, bilişim odası, bay-bayan kuaför salonu, sauna , fitness, internet cafe , çocuk parkı, çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti ile de hem öğretmenlerin ve kamu çalışanlarının hem de dışarıdan gelen misafirlerimizin her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya imkan sunmaktadır.

Ankara Başkent Öğretmenevi Oteli 2016 Yılı Kişibalı Oda-Yatak TL. Konaklama Fiyatları / Ücretleri (Kahvaltı dahil)

ankara-baskent-ogretmenevi-oteli-konaklama-fiyatlari-ucretleri

Ankara Başkent Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : Emniyet Mahallesi. Milas Sokak. No:1. (Gazi Hastanesi Karşısı). Teknikokullar – Yenimahalle – ANKARA

Telefonu : 0 312 212 96 40 (40 HAT)

Ankara Bakanlık Başkent Öğretmenevi Ulaşım

Ankara Başkent Öğretmenevi Yenimahalle ilçe merkezine çok yakındır. Başkent Hastanesine de araçla 5 dakika uzaklıktadır. Teknikokullardan geçen dolmuş ve otobüslerin çoğu öğretmen evi önünden geçmektedir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*