17 Ocak 2018

Polatlı Öğretmenevi
Ankara ili,  “Polatlı” ilçesinde bulunan “Polatlı Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Polatlı Öğretmenevi oteli, 18 oda ve toplamda 50 yatak kapasitelidir. Odalarda; televizyon, saç kurutma makinesi, duş, wc, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su mevcuttur. Kurumumuz içerisinde odalar dahil kablosuz internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca otelde konaklayan müşteriler için, otoparka akşam giriş ve sabah çıkış şartıyla ücretsizdir.

Polatlı Öğretmenevi‘nde ayrıca, rstorant, konferans salonu, çamaşırhane, öğretmenevi lokali, bay ve bayan mescidi, erkek berberi-kuaförü, dinlenme, okuma ve televizyon salonu ve toplantı, etkinlik vb. kullanımlar için çok amaçlı salon, çay bahçesi ve otopark bulunmaktadır.

Öğretmenevi; ilçe merkezinde ve ulaşımın en kolay olduğu bölgede, 24 Saat açık otoparkı, düğünlerinizde ve özel günlerinizde misafirlerinizin konaklamasına imkan sağlayan oteli, her türlü seminer, konferans, düğün, nişan, söz, kına, sünnet, kokteyl, mezuniyet baloları ve yıldönümü kutlamaları ile, sosyal amaçlı hizmetlerde üyelerimizin yanı sıra vatandaşların taleplerine göre önceden rezervasyon yapılmak kaydıyla açıktır.

Öğretmenevi Salonumuz klimalı olup, 200 kişilik misafir kapasitesiyle, gelin ve damat odasıyla, servis mutfağıyla sizlere düğün ve özel günlerinizde, profesyonel ekibiyle hizmet veren Polatlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; ayrıca kurum içerisinde müstecir aracılığıyla; kuaför, restoran, aile çay bahçesi ve lokali hizmeti sunulmaktadır.

ADSL: 8 Mbit

Isınma: Doğalgaz Merkezi Sistem

Polatlı Öğretmenevi Kişibaşı 2016 yılı Oda Konaklama Ücretleri/Fiyatları

Kişi başı Öğretmen Kamu/ Emekli Sivil
 Yatak Ücreti 30 TL. 35 TL. 40 TL.
Oda 45 TL. 50 TL. 60 TL.

Polatlı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : Cumhuriyet Mahallesi. Turan Caddesi. No: 12. Polatlı – ANKARA

Telefonu : (0 312) 623 26 64

Polatlı Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Polatlı ilçe Merkezinde yer almaktadır ve Ankara il merkezine 74 km uzaklıktadır.
Ulaşım;  Ankara AŞTİ´den BAYSAL firması ve ayrıca Kazım Karabekir´den Üç Yıldız ve Lider Polatlı firmalarıyla 1 saatte ilçe merkezine gelinebilir. Polatlı Tren Garına 500 metre ve Yüksek Hızlı Tren Garına 6 km uzaklıktadır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*