22 Ocak 2018

Elmalı Öğretmenevi
Antalya ili,  “Elmalı” ilçesinde bulunan  “Elmalı Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Elmalı Öğretmenevi oteli; 6 Adet İki Kişilik Çift Yataklı Oda, 2 Adet Suit Oda olmak üzere toplamda 8 oda ve 20 yatak kapasitelidir. Otelin tüm odalarında ısıtma sistemi kalorifer sistemi ile sağlanmakta olup , tüm odalarımızda 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmakta, her odada televizyon, uydu bağlantısı, müzik yayını, ücretsiz kablosuz ADSL Wireless internet bağlantısı, telefon, mini bar, saç kurutma makinesi, halı zemin ve makyaj aynası mevcuttur.

Elmalı Öğretmenevi konuklarına ayrıca; yemekhane-restoran salonu, okuma-dinlenme salonu ve kütüphane, oyun salonu ve öğretmeneler lokali, çamaşırhane, kültür salonu, açık hava çay bahçesi, otopark, çocuk parkı birimleri ile de hizmet vermektedir.

Elmalı Öğretmenevi 2016 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

ÜYE VE ÜYE YAKINLARI KİŞİ BAŞI 20,00 TL   (KAHVALTI DAHİL)
KAMU GÖREVLİSİ  KİŞİ BAŞI 25,00 TL   (KAHVALTI DAHİL)
MİSAFİR KİŞİ BAŞI 30,00 TL    (KAHVALTI DAHİL)

Elmalı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mahalle. Antalya Caddesi. No:34. Elmalı – ANTALYA

Telefon: (242) 618 32 88

Elmalı Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Elmalı merkezdedir ve Antalya il merkezine karayolu ile 110 km. uzaklıktadır. Antalya otogarından Elmalı’ya otobüs seferleri mevcuttur.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*