Çıldır Prof. Dr. Esfender Korkmaz Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Çıldır Prof.Dr.Esfender Korkmaz Öğretmenevi

Ardahan ili, “Çıldır” ilçesinde bulunan “Çıldır Prof.Dr.Esfender Korkmaz Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ÇILDIR ÖĞRETMENEVİ KAPANMIŞTIR!

Çıldır Öğretmenevi oteli; 11 oda ve toplamda 22 yatak kapasitelidir. Kışın kalorifer, yazın güneş enerjisi ile ısıtma sağlanmaktadır. Odalarda 24 saat sıcak su bulunmuktadır, tüm odalar banyolu ve televizyonludur. Öğretmenevinde her yerde kablosuz internet ağı mevcuttur.

Çıldır Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali, bilardo salonu, dinlenme salonu, çay ocağı, toplantı salonu ve mutfak birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Çıldır Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Çıldır Öğretmenevi alınan deprem numunesinden dolayı yıkım kararı çıkmıştır. Öğretmen evi 30.09.2017 itibaren  faaliyetlerine son verilmiştir.

Çıldır Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mahalle. Aşık Şenlik Caddesi.  Çıldır – ARDAHAN

Telefon: 0 478 311 24 88

Çıldır Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çıldır merkezine 500 m. Ardahan iline ise 40 km. uzaklıktadır. Otobüs veya karayolu özel araçlarla ulaşım sağlanabilir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*