Hanak Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Hanak Öğretmenevi

Ardahan ili, “Hanak” ilçesinde bulunan “Hanak Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Hanak Öğretmenevi oteli; 3 oda ve toplamda 15 yatak kapasitelidir. Odaların iki tanesi banyoludur, tüm odalarda televizyon ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur, ayrıca iki adet genel banyo ve 4 adet wc mevcuttur.

Hanak Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali, kütüphane ve okuma salonu, çok amaçlı salon, oturma ve dinlenme alanları, bahçe birimleri ile de konuklarının hizmetindedir.

Hanak Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Hanak Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Hanak Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Atalar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:6 Hanak – ARDAHAN

Telefon: 0 478 611 21 43

Hanak Öğretmenevi Ulaşım

Çğretmenevi, Hanak ilçe merkezinde yer alır, Ardahan iline uzaklığı ise 28 km.dir. Şehirlerarası otobüsler veya karayolu özel araçlar ile ulaşım sağlanabilir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*