Murgul Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Murgul Öğretmenevi

Artvin ili, “Murgul” ilçesinde bulunan “Murgul Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Murgul Öğretmenevi oteli; 2’si banyolu toplamda 9 oda ve 18 yatak kapasitelidir. Odalarda gardıroppi şifonyeri kaloriferli ısınma sistemi, televizyon, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Murgul Öğretmenevi ayrıca; otopark, yazlık bahçe ve kamelya oturma yeri, oturma ve dinlenme salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Murgul Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Murgul Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

2023 Fiyatları

Standart Oda (2 Tek Kişilik Yataklı)

MEB: 100 TL.

Kamu: 200 TL.

Sivil: 250TL.

Murgul Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Fabrika Caddesi. Hükümet Konağı Karşısı. No: 7/F. Murgul – ARTVİN

Telefon: 0 466 711 36 42

Murgul Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Murgul ilçe merkezinde yer almaktadır. Artvin il merkezine uzaklığı ise 48 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*