25 Şubat 2018

Kuşadası Öğretmenevi
Aydın ili, “Kuşadası” ilçesinde bulunan “Kuşadası Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kuşadası Öğretmenevi oteli; 2’si suit oda olmak üzere; toplamda 42 oda ve 103 yatak kapasitelidir.  Odalarda gardırop, şifonyer, wc-tuvalet banyo, 24 saat sıcak su, telefon, klima, minibar buzdolabı, televizyon, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır.

Kuşadası Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, oyun salonu, mutfak, kafeterya, pide ve pizaa fırını,  okuma salonu ve kütüphane, bilgisayar ve internet odası, mescit, çamaşırhane, lobi, erkek berberi, bayan kuaförü, oturma ve dinlenme salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kuşadası Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

ODA FİYAT SUİT ODA FİYAT
Üye 50 TL Üye 110 TL
Kamu 55 TL Kamu 130 TL
Sivil 60 TL Sivil 140 TL

05Eylül -30 Eylül 2017 tarihleri arası oda fiyatlar aşağıda verilmiştir.(Fiyatlar kişi başı ücretidir.)

Not: Yaz odaları rezervasyonla dolmaktadır.

Kuşadası Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Camikebir Mahallesi. Cephane Sokak. No:12. Kuşadası – AYDIN

Telefon: (0 256) 621 38 88 – 612 20 71

Kuşadası Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kuşadası ilçe merkezinde yer almaktadır. Aydın il merkezine uzaklığı 60 km., İzmir Adnan Menderes Havaalanına uzaklığı 55 km., şehirlerarası otobüs terminaline uzaklığı ise 1 km.dir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*