Nazilli Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Nazilli Öğretmenevi

Aydın ili, “Nazilli” ilçesinde bulunan “Nazilli Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Nazilli Öğretmenevi oteli; 4’ü suit oda olmak üzere toplamda 16 oda ve 52 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, wc-tuvalet banyo, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Nazilli Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, konferans salonu, bayan kuaför,erkek berberi, otopark,  yazlık çay bahçesi ve düğün salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Nazilli Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Nazilli Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Nazilli Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. 286 Sokak. No:1. Nazilli – AYDIN

Telefon: 0 256 312 24 11

Nazilli Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Nazilli ilçe merkezinde yer almaktadır, otogara yürüme mesafesindedir. Aydın il merkezine uzaklığı ise; 40 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*