25 Şubat 2018

Balıkesir Büyükşehir Merkez Öğretmenevi
Balıkesir ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Balıkesir Büyükşehir Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Balıkesir Büyükşehir Öğretmenevi oteli; toplamda 64 oda ve 175 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, klima, televizyon, uydu yayını, kaloriferli ısınma sistemi, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Balıkesir Büyükşehir Öğretmenevi ayrıca; 4 adet düğün salonu, lobi, resepsiyon, oturma ve dinlenme salonu, kafeterya, Vip salonu, açık ve kapalı teras kafeterya, konferans salonu, okuma salonu ve kütüphane, yemekhane-restoran, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Balıkesir Büyükşehir Öğretmenevi 2018 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Balıkesir Büyükşehir Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Plevne Mahallesi. Çayır Sokak. No:34/A. Altıeylül – BALIKESİR

Telefon: 0 266 266 549 10 10

Balıkesir Büyükşehir Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Balıkesir il merkezinde, 6 Eylül merkez ilçesinde, Adliye ve Yeni Devlet Hastanesi civarında yer almaktadır. 5 nolu Mehmetçik taksi dolmuşları, Çayırhisar minibüsleri ve TTM den kalkan D9A hat nolu Otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda, terminalden öğretmenevine direk otobüs seferleri hizmet vermeye başlamıştır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*