Bandırma Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Bandırma Öğretmenevi

Balıkesir ili, “Bandırma” ilçesinde bulunan “Bandırma Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bandırma Öğretmenevi oteli; toplamda 9 oda ve 18 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, fön makinesi, minibar buzdolabı, televizyon, uydu yayını, tek kullanımlık terlik, sabun, şampuan, ıslak mendil, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. 2 odada klima, diğer odalarda ise kule vantilatör vardır.

Bandırma Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, yazlık restoran, konferans salonu, düğün salonları, yazlık çay bahçesi, otopark, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Bandırma Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

PAYLAŞIMLI ODA İÇİN

MEB: 425

KAMU PERSONELİ: 550

SİVİL: 700

ODADA TEK KALMAK İÇİN DİĞER YATAK ÜCRETİNİN YARISI ALINIR.

ODA KAPATMA

MEB: 640 TL

KAMU: 825 TL

SİVİL: 1050 TL

Bandırma Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Hacıyusuf Mahallesi. Ortaokul Caddesi. No:13. Bandırma – BALIKESİR

Telefon: 0 266 712 24 11

Bandırma Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Bandırma ilçe merkezinde yer almaktadır.1 Yorum

  1. Mrb lar ben kastamonudan iş için iliniz bandırma ya gelecem 04.07.2021 de tarihinde orada bulunacam ben aylık olarak kiralık talebinde bulunmak istiyorum fiyat alabilirmiyim aylık

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*