Burhaniye Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Burhaniye Öğretmenevi

Balıkesir ili, “Burhaniye” ilçesinde bulunan “Burhaniye Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Burhaniye Öğretmenevi oteli; toplamda 25 oda ve 60 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Burhaniye Öğretmenevi ayrıca; düğün-nişan-kına-sünnet vb. etkinliklerde de kullanılmaya uygun çok amaçlı salon, kütüphane ve okuma salonu, oturma ve dinlenme salonu, yemekhane-restoran, toplantı salonu, erkek berberi, yazlık çay bahçesi, otopark, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Burhaniye Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 YILI  OCAK-MAYIS TARİHLERİ ARASI KONAKLAMA ÜCRETLERİ

ODA FİYATLARIMIZ
  ÜYE  KAMU MİSAFİR TL
İKİ KİŞİLİK VE ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 300,00 TL 400,00 TL 600,00TL

 

1-Otel ücreti peşin alınır.
2-Nüfus cüzdanı ve memur kimlik kartı göstermek mecburidir. Misafirlerimiz durumunu bildirir kimlik belgesini ibraz edemezlerse (memur-üye) diğer tarifesi uygulanır.
3-Evli çiftler evlenme cüzdanlarını göstermek zorundadırlar.
4-Bütün öğretmenler öğretmenevi üyesidir.
5-Otel Fiyatları 02.01.2024 Tarihinden İtibaren Uygulanacaktır.
6-Fiyatlara kahvaltı dahil değildir.
7-Bütün odalarımızda mini buzdolabı hizmeti verilmektedir
8- Tüm odalarımızda sıcak su,  TV  mevcuttur.

9- Konaklama süresini uzatmak isteyen misafirlerimiz yer olması halinde otel odalarını boşaltma zamanı olan 11.00’a kadar ücretini ödeyerek konaklama sürelerini uzatabilirler. Ödeme yapmadan konaklama süresi uzatılmaz. Saat 11.00’da oda kesinlikle boşaltılır.

    Ücreti sonra ödeme söz konusu değildir.

10- Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir.

11- Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11.00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir.

12-Öğretmenevinde, 1 Ocak 2021 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz. Bunlar için yemek istenilmesi hâlinde yemek bedelinin yarısı alınır. 1 Ocak 2018 ile 1 Ocak 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dâhil) doğan çocuklar için ise (eğitim ve dinlenme tesislerinde yemek istenilip istenilmediğine bakılmaksızın) konaklama ve yemek bedelinin yarısı alınır.

Burhaniye Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Mahkeme Mahallesi. Eczacı Rasim Bulvarı. No:5. Burhaniye – BALIKESİR

Telefon: 0 266 422 39 73

Burhaniye Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Burhaniye ilçe merkezinde yer almaktadır. Otogara yürüme mesafesindedir, Seyit Onbaşı Havaalanına ise 8 km. uzaklıktadır. Denize uzaklığı ise; 3 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*