Erdek Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Erdek Öğretmenevi

Balıkesir ili, “Erdek” ilçesinde bulunan “Erdek Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

*** ERDEK ÖĞRETMENEVİ’nin, 19 Nisan 2021 tarihinden itibaren, Deprem yönetmeliğine uygun olmadığından kurum binası için yıkım kararı verilmiş ve yeni hizmet binası yapılıncaya kadar faaliyeti durdurulmuştur. 

Erdek Öğretmenevi oteli; 3’ü suit oda olmak üzere toplamda 41 oda ve 101 yatak kapasitelidir.  Odalarda gardırop, şifonyer, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, klima, kaloriferli ısınma sistemi, televizyon, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Erdek Öğretmenevi ayrıca; 300 kişilik yemekhane-restoran, yazlık çay bahçesi, oturma ve dinlenme salonui okuma salonu ve kütüphane, toplantı ve konferans salonu, oyun salonu, düğün-nişan-kına-sünnet-davet vb. etkinlik ve organizasyonlarda kullanılmaya uygun çok amaçlı salon, kafeterya, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Erdek Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

ERDEK ÖĞRETMENEVİ ŞU AN HİZMET VERMEMEKTEDİR.

Erdek Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Halitpaşa Mahallesi. Kumlu Yalı Caddesi. Kordonboyu. Erdek – BALIKESİR

Telefon: 0 266 835 36 76

Erdek Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Erdek ilçe merkezinde yer almaktadır.1 Yorum

  1. merhaba bende bir kamu çalışanı olarak otelinizden faydalanmak için bir kaç kez aradım ancak ulaşamadım :)) sizin tesisiniz ile ilgili bir kaç arkadaşdan olumlu geri dönüşler aldım (29 temmuz-02 ağustos 5 gün) için eşim ve ben iki kişi rezervasyon düşünmekteyim dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim
    0 532 492 23 91

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*