21 Şubat 2018

Manyas Öğretmenevi
Balıkesir ili, “Manyas” ilçesinde bulunan “Manyas Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Manyas Öğretmenevi oteli; toplamda 22 oda ve 42 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, banyo havlusu, tek kullanımlık terlik, sabun, şampuan, wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, kaloriferli ısınma sistemi, televizyon, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Manyas Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, okuma salonu ve kütüphane, oturma ve dinlenme odası, bilgisayar-internet odası, yazlık bahçe, çok amaçlı salon, oyun bölümü, kafeterya, konferans salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Manyas Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Manyas Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Çarşı Mahallesi. Maarif Sokak. No:3. Manyas – BALIKESİR

Telefon: 0 266 818 19 77

Manyas Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Manyas ilçe merkezinde yer almaktadır. Balıkesir il merkezine uzaklığı ise; 86 km.dir. Her yarım saatte bir Gönen ve Bandırma‘ya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mevcuttur. Balıkesir-Manyas arasında ise günde 5-6 defa otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*