Manyas Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Manyas Öğretmenevi

Balıkesir ili, “Manyas” ilçesinde bulunan “Manyas Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Manyas Öğretmenevi oteli; toplamda 22 oda ve 42 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, banyo havlusu, tek kullanımlık terlik, sabun, şampuan, wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, kaloriferli ısınma sistemi, televizyon, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Manyas Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, okuma salonu ve kütüphane, oturma ve dinlenme odası, bilgisayar-internet odası, yazlık bahçe, çok amaçlı salon, oyun bölümü, kafeterya, konferans salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Manyas Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Balikesir Manyas Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Balıkesir Manyas Öğretmenevi 2024 Fiyatları

1.Konaklama ücretleri peşin alınır.

2.Otel fiyatlarına kahvaltı dahil değildir.

3.Odalarda mini buzdolabı, internet, tv, banyo havlusu, terlik, tek kullanımlık sabun, sıcak su bulunmaktadır.

4.Otelde konaklayanların odalarını en geç 01 / 01 / 2024 saat 11:00’da boşaltmaları gerekmektedir.

5.iki kişilik odalar da tek kalma bir akşamla sınırlıdır. Bir akşamdan fazla kalmak isteyen oda ücretinin tamamını öder.

6.Odalarını saat 11:00′ da boşaltmayanlardan o günün ücreti alınır.

7.Otel kurallarına uymayanların ilişiği derhal kesilir.

8. Bayan – erkek konaklama için, evlilik cüzdanı istenir.

Manyas Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Çarşı Mahallesi. Maarif Sokak. No:3. Manyas – BALIKESİR

Telefon: 0 266 818 19 77

Manyas Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Manyas ilçe merkezinde yer almaktadır. Balıkesir il merkezine uzaklığı ise; 86 km.dir. Her yarım saatte bir Gönen ve Bandırma‘ya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mevcuttur. Balıkesir-Manyas arasında ise günde 5-6 defa otobüs seferleri düzenlenmektedir.1 Yorum

  1. Manyas Öğretmenevi’nde abah 8 de kalk 9 da odanı boşalt yoksa atacaklar herhalde. Sabah sabah bavulları ızı alın denilmesi çok aşağılayıcı öğleden önce boşaltılır da 9 ne terbiyesizlik. Müdürü yle tanışmak isterdim tebriklerimi işletmeye nasıl böyle eleman çalıştırabiliyorlar diye çok mu aradılar diye sormak isterdim tabi kendi talimatları değilse

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*