22 Ocak 2018

Bartın Merkez Öğretmenevi
Bartın ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Bartın Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bartın Merkez Öğretmenevi oteli; 9 adet tek kişilik oda,10 adet iki kişilik oda ve 9 adet üç kişilik aile odamız 6 adet üç kişilik paylaşımlı oda olmak üzere toplamda 28 oda ve 74 yatak/kişi kapasitelidir. Oda müsaitliğine göre bazı odalarımıza ek yatak konulabilmektedir. Öğretmenevinde, 0-3 yaş arası ücretsiz,3-6 yaş arası %50 ücretli ve 6 yaş üzeri tam ücretlidir. Odalarımız merkezi ısıtma sistemli, oda kilimalı, kartlı kilit ve dorbell sistemli, kablosuz internet, televizyon, okuma lambası, saç kurutma makinesi, mini bar, müzik ve canlı maç yayını hizmetleri sunulmaktadır. Bütün odalarımız banyolu ve tuvaletli olup, 24 saat sıcak su mevcuttur.

Bartın Merkez Öğretmenevi ayrıca; lokanta-restoran, otopark, öğretmenler lokali, çok amaçlı salon, bilgisayar-internet salonu, kütüphane ve okuma salonu birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Bartın Merkez Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Bartın Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kemerköprü Mahallesi. Arka Sokak. No:4/1 Merkez – BARTIN

Telefon: (378) 227 13 29 – 228 19 91 – 228 20 16

Bartın Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Bartın il merkezinde yer almaktadır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*