Batman Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Batman Merkez Öğretmenevi

Batman ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Batman Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Batman Merkez Öğretmenevi oteli; 2 Tam Süit, 28 Yarım Süit (Double), 22 Paylaşımlı Oda olmak üzere, toplam 52 oda ve 100 yatak/kişi kapasitelidir. Odalarda sıcak-soğuk klima, büro tipi buzdolabı/minibar, lcd tv, gardırop, şifonyer, uydu alıcısı, 24 saat sıcak su ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Batman Merkez Öğretmenevi ayrıca; Açık Hava Serinletme Sistemi ile donatılmış 400 kişilik yazlık,  sadece öğretmenlere ve konaklayan misafirlere hizmet veren 60 araçlık otopark, Hasankeyf Çay Bahçesi, yeniden dizayn edilen toplantı, seminer, sergi, yemek, düğün, nişan, kına, sünnet gibi toplu etkinliklerde 200 kişilik Çok Amaçlı Salonu,  4 Ulusal ve 10 yerel gazete ile 5 dergiden oluşan zengin bir okuma salonu, kafeteryası, oyun salonu, restoran lokanta, Bay ve Bayan Kuaför Salonları ve öğretmenler lokali birimi ile de hizmet vermektedir.

Batman Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Batman Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Batman Öğretmenevi 2024 Fiyatları
Batman Ogretmenevi Indirimli Fiyatlarla Konaklama Sartlari
Batman Öğretmenevi İndirimli Fiyatlarla Konaklama Şartları

Batman Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Turgut Özal Bulvarı. No: 246/1. BATMAN

Telefon: (488) 215 46 03 (0 538) 042 72 73

Batman Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Batman Şehir Merkezinde yer almaktadır. Uçakla gelinirse Havaalanına 5 km, otobüsle gelinecekse Şehirlerarası Otobüs Terminaline 3 km, tarihi Hasankeyf ilçesine 30 km, Malabadi Köprüsüne de 32 km uzaklıktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*