Gercüş Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Gercüş Öğretmenevi

Batman ili, “Gercüş” ilçesinde bulunan “Gercüş Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gercüş Öğretmenevi oteli; 30 oda ve toplamda 60 yatak kapasitelidir.

Gercüş Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali, çok amaçlı restaurantları, , kafeteryası, bahçe cafesi, Nişan salonları, konferans salonu,Kütüphane salonu ,Ütü odası ve Çamaşırhane birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Gercüş Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Gercüş Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Gercüş Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Hükümet Caddesi. No59/3. Gercüş – BATMAN

Telefon: (488) 341 29 27

Gercüş Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Gercüş ilçe merkezinde bulunmaktadır ve Batman iline uzaklığı 58 km.dir. Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya´dan Batman’a direk uçak seferleri, tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.İl merkezinden ilçemize ilçe otogarından saat başı otobüsle yolcu seferleri mecuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*