Genç Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
12 Haziran 2024

Genç Öğretmenevi

Bingöl ili, “Genç” ilçesinde bulunan “Genç Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Genç Öğretmenevi oteli; toplamda 20 oda ve 40 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, televizyon, minibar buzdolabı, gardırop, şifonyer, kaloriferli ısınma sistemi, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Genç Öğretmenevi ayrıca; okuma ve dinlenme salonu, kafeterya, yemekhane-restoran, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Genç Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Genç Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Genç Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kültür Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No:1 Genç – BİNGÖL

Telefon: 0 426 411 22 08

Genç Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Genç ilçe merkezinde yer almaktadır. Bingöl il merkezine uzaklığı ise; 20 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*