17 Ocak 2018

Bitlis Merkez Öğretmenevi
Bitlis ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Bitlis Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bitlis Merkez Öğretmenevi oteli; 4’ü suit oda olmak üzere; toplamda 60 oda ve 110 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, gardırop, şifonyer, wc-tuvalet banyo, mini bar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, merkezi uydu sistemli televizyon mevcuttur.

Bitlis Merkez Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, fitness salonu, pilates salonu, bayan kuaförü, erkek berberi, konferans salonu, kafeterya, vip toplantı salonu, düğün-nişan-kına-sünnet vb. etkinlikler için uygun çok amaçlı salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Bitlis Merkez Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Bitlis Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Beşminare Mahallesi. Ahmet Eren Bulvarı. No:227. Merkez – BİTLİS

Telefon: 0434 226 77 10

Bitlis Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Bitlis il merkezine 500 m. uzaklıkta yer almaktadır. Merkezden kalkan şehir içi otobüsler ile de Öğretmenevine ulaşım mümkündür.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*