Güroymak Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Güroymak Öğretmenevi

Bitlis ili, “Güroymak” ilçesinde bulunan “Güroymak Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları ne kadar, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Güroymak Öğretmenevi oteli; toplamda 28 oda ve 52 yatak kapasitelidir. Odalarda banyo/tuvalet, 24 saat kesintisiz sıcak su, televizyon, wireless wi-fi İnternet bağlantısı, çamaşır yıkama ve ütü yapma imkanı, çalışma masası, mini buzdolabı, gardırop ve şifoyer mevcuttur.

Güroymak Öğretmenevi ayrıca; 2 kafe, 1 restoran, 150 kişilik toplantı salonu, havuz, sauna, Türk hamamı ve buhar odası birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Güroymak Öğretmenevi 2024 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

  • 2024 Yılı Güroymak Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Güroymak Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Bağlar mahallesi. Özgürlük Caddesi. No:19. Güroymak – BİTLİS

Telefon: 0 434 511 31 86

Güroymak Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Güroymak ilçe merkezinde yer almaktadır. Bitlis il merkezine uzaklığı ise 24 km.dir.2 Yorum

  1. Yayınladığınız eski öğretmen evidir, o bina yıkıldı, adresi de değişti. Yeni öğretmen evi “Bağlar mahallesi, Özgürlük Caddesi, No:19, Güroymak, Bitlis”. Güncel Web sitesinden de güncel bilgilere ulaşabilirsiniz

    • Merhaba Okan Bey,

      Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Güroymak Öğretmenevi adres, fotoğraf, genel bilgiler ve 2022 yılı fiyatları güncellemesi yapılmıştır. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

      Saygılarımızla…

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*