17 Ocak 2018

Tatvan Öğretmenevi
Bitlis ili, “Tatvan” ilçesinde bulunan “Tatvan Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Tatvan Öğretmenevi oteli; toplamda 33 oda ve 96 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, minibar buzdolabı, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Tüm odalar balkonludur ve bir tarafı Van Gölü diğer tarafı doğa manzaralıdır.

Tatvan Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kütüphane ve okuma salonu, bilgisayar odası, otopark, oturma ve dinlenme salonu, oyun salonu, konferans salonu, yazlık çay bahçesi, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Tatvan Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Tatvan Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Sahil Mahallesi. Sakarya Caddesi. No:25. Bitlis – TATVAN

Telefon: 0 434 827 24 11

Tatvan Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Tatvan ilçe merkezinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 1 km., Muş havalimanına 1 saat, Van havalimanına 2 saat uzaklıktadır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*