17 Ocak 2018

Bolu Merkez Öğretmenevi
Bolu ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Bolu Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bolu Merkez Öğretmenevi oteli; 4’ü suit oda olmak üzere; toplamda 26 oda ve 62 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, televizyon, uydu yayını,telefon, minibar buzdolabı, doğalgazlı ısınma sistemi, gardırop, şifonyer, klima, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Bolu Merkez Öğretmenevi ayrıca; düğün-nişan-sünnet-kına-davet vb. etkinliklerde kullanılmaya müsait 1 adet 700 -750 kişilik, 1 adet 400-450 kişilik çok amaçlı salon, çocuk parkı, lobi oturma salonu, 3 adet seminer salonu, 2 adet restaurant,  okuma salonu ve kütüphane, konferans salonu, otopark, televizyon izleme salonu, yazlık bahçe, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Bolu Merkez Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Bolu Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Sağlık Mahallesi. Karadere Caddesi. No:1.  D-100 Karayolu Üzeri. Atatürk Orman Parkı Yanı. Merkez – BOLU

Telefon: 0 374 217 53 93

Bolu Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Bolu il merkezinde yer almaktadır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*