Yeniçağa Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
12 Haziran 2024

Yeniçağa Öğretmenevi

Bolu ili, “Yeniçağa” ilçesinde bulunan “Yeniçağa Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yeniçağa Öğretmenevi oteli; toplamda 8 oda ve 13 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, televizyon, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Yeniçağa Öğretmenevi ayrıca; düğün-nişan-kına-sünnet vb. etkinlikler ve davetlerde kullanılmaya müsait çok amaçlı salonu, oturma ve dinlenme salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Yeniçağa Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri (TL.)

05.01.2024 İTİBARİYLE ALINACAK GÜNLÜK-AYLIK ÜCRETLER

 

 

Günlük Ücret

 

 

 

 

Öğretmen:          200 TL

     Kamu:                 400 TL

     Sivil :                   450 TL

     Engelli:                240 TL

     Engelli Yakını:   240TL

 

 

Aylık Ücret

 

 

       Öğretmen:    5000 TL

       Kamu-Sivil:  10000TL

 

NOT: KAHVALTI HİZMETİMİZ YOKTUR.

Yeniçağa Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Asilbey Mahallesi. Hükümet Meydanı. No:7. Yeniçağa – BOLU

Telefon: (0 374) 341 47 07 – 280 15 98

Yeniçağa Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Yeniçağa ilçe merkezinde yer almaktadır. Bolu ile merkezine uzaklığı ise 40 km.dir.2 Yorum

  1. Biz 4 kişi olarak hafta sonu Yeniçağa öğretmen evinde kaldık. Odalar, banyo, yemek salonu çok güzel ve temizdi. Gülay hanım çok nazik ve ilgili bir personeldi. Diğer memur arkadaş da bize çok yardımcı oldu. En ufak bir gürültü veya rahatsız edici bir durum olmadı. Biz hafta sonu çok memnun ayrıldık. Orada emeği geçen herkese ve özellikle Gülay hanıma buradan çok teşekkür ederiz. Bir daha yolumuz otarafa düşerse aynı yerde kalmayı dileriz. Saygılar

  2. 8-12 Temmuz 2019’da bu şirin ve bakımlı öğretmen evinde kaldık, memnun olduk . Özellikle idareci ve görevlilerine teşekkür eder, yolumuz düştüğünde tekrar misafir olma arzumuzu belirtirim.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*