17 Ocak 2018

Burdur Merkez Öğretmenevi
Burdur ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Burdur Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Burdur Merkez Öğretmenevi oteli; toplamda 39 oda ve 78 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet dui, telefon, televizyon, gardırop, şifonyer, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Burdur Merkez Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, bahçede kapalı restoran ve düğün salonu,2 adet toplantı salonu, okuma ve dinlenme salonu, düğün salonu, mutfak, gözleme salonu, çay bahçesi, açık hava kahvaltı servisi, resepsiyon, bayan kuaförü, erkek berberi, kapalı otopark, mescid, damat-gelin odası, Nurcihan Velicangil Kültür Merkezi, spor salonu, oyun salonu, Vip salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Burdur Merkez Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Burdur Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:29. Merkez – BURDUR

Telefon: 0 248 233 36 34

Burdur Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Burdur il merkezinde yer almaktadır. Cumhuriyet Meydanı’na 1 km., Burdur Şehirlerarası Otobüs Terminali‘ne ise 3 km. mesafededir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*