22 Ocak 2018

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi
Bursa ili,  “Gemlik” ilçesinde bulunan  “Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi oteli; 7 oda ve toplamda 15 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, saç kurutma makinesi, klima, televizyon, gardırop, şifonyer, banyo, wc-tuvalet, minibar buzdolabı, ADSL kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kütüphane ve okuma salonu birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Gemlik Öğretmenevi Kişibaşı 2016 yılı Oda Konaklama Ücretleri/Fiyatları

MEB ÇALIŞANI :50 TL.

KAMU ÇALIŞANI :55 TL.

DİĞER : 60 TL.

* AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI (KAHVALTI ÜCRETE DAHİLDİR).

Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kayhan Mahallesi. Kalealtı Sokak. 1. Cadde. No:2. Gemlik – BURSA

Telefon: (0224) 514 24 11

Gemlik Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Gemlik ilçe merkezinde, sahil kenarında bulunur. Bursa il merkezine uzaklığı ise 30 km.dir. İlçe merkezinden (otogardan, iskeleden vs.) öğretmenevine ulaşım yürüme mesafesindedir. Bursa´dan gelmek isteyenler; Merinos durağından Gemlik otobüslerine binerek,diğer illerden gelecek olan misafirlerimiz ise Gemlik Otogarı‘nda inerek öğretmenevine kolayca ulaşabilirler.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*