Eceabat Sabancı Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
15 Temmuz 2024

Eceabat Sabancı Öğretmenevi

Çanakkale ili, “Eceabat” ilçesinde bulunan “Eceabat Sabancı Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Eceabat Sabancı Öğretmenevi oteli; 5’i deniz manzaralı olmak üzere toplamda 10 oda ve 26 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet banyo, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, güneş enerjili su ısıtma sistemi, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Eceabat Sabancı Öğretmenevi ayrıca;1’i deniz manzaralı olmak üzere 2 adet restorant, deniz manzaralı dinlenme salonu, peyzaj düzenlemesi yapılmış nişan-düğün-sünnet-davet vb. organiasyonlar düzenlemeye uygun yazlık bahçesi, otopark, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Eceabat Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Canakkale Eceabat Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Çanakkale Eceabat Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Eceabat Sabancı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kemalpaşa Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No:84. Eceabat – ÇANAKKALE

Telefon: 0 286 814 14 99

Eceabat Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Eceabat ilçe merkezinde yer almaktadır, Eceabat İskelesi’ne yürüyerek 10 dakika uzaklıkta ve İstanbul girişine 150 m. mesafededir.2 Yorum

  1. Merhaba,
    6-7 Haziran tarihlerinde öğretmenevinde konakladık.Gelibolu yarımadasında yani Şehitliklere çok yakın olması ve deniz manzaralı odalarının olması burayı oldukça avantajlı yapıyor.Odalar 5 yıldızlı otellerden çok daha temiz.Sessiz sakin bir kalacak yer alrıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.Öğretmen Evinin müdürü Ahmet Hocamıza yakından göstermiş olduğu ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürler

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*