22 Şubat 2018

Eceabat Sabancı Öğretmenevi
Çanakkale ili, “Eceabat” ilçesinde bulunan “Eceabat Sabancı Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Eceabat Sabancı Öğretmenevi oteli; 5’i deniz manzaralı olmak üzere toplamda 10 oda ve 26 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet banyo, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, güneş enerjili su ısıtma sistemi, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Eceabat Sabancı Öğretmenevi ayrıca;1’i deniz manzaralı olmak üzere 2 adet restorant, deniz manzaralı dinlenme salonu, peyzaj düzenlemesi yapılmış nişan-düğün-sünnet-davet vb. organiasyonlar düzenlemeye uygun yazlık bahçesi, otopark, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Eceabat Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Eceabat Sabancı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kemalpaşa Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No:84. Eceabat – ÇANAKKALE

Telefon: 0 286 814 14 99

Eceabat Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Eceabat ilçe merkezinde yer almaktadır, Eceabat İskelesi’ne yürüyerek 10 dakika uzaklıkta ve İstanbul girişine 150 m. mesafededir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*