22 Şubat 2018

Gökçeada Öğretmenevi
Çanakkale ili, “Gökçeada” ilçesinde bulunan “Gökçeada Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gökçeada Öğretmenevi oteli; toplamda 4 oda ve 10 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet banyo, 24 saat sıcak su, gardırop, şifonyer, klima, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Gökçeada Öğretmenevi ayrıca; okuma salonu ve kütüphane, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Gökçeada Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

MEB Personeli kişi başı gecelik konaklama ücreti 50TL. Diğer kamu çalışanları kişi başı gecelik konaklama ücreti 55 TL. Memur olmayan kişi başı konaklama ücreti 60 TL .0-6 yaş ücretsiz , 6- 12 yaş %50 indirimlidir.

Gökçeada Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Çınarlı Mahallesi. Kadri Üçok Caddesi. Gökçeada – ÇANAKKALE

Telefon: (0286) 887 33 06

Gökçeada Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Gökçeada ilçe merkezinde yer almaktadır. Gökçeada‘ya gelen feribotlar Kuzu Limanı’na yanaşır. Kuzu Limanı’ndan Merkez 8 km uzaklıktadır. Aracı olmayanlar için minibüs ve taksi seferleri yapılmaktadır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*