Yenice Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Yenice Öğretmenevi

Çanakkale ili, “Yenice” ilçesinde bulunan “Yenice Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yenice Öğretmenevi oteli; 1 Suit oda, 15 tane iki yataklı ve 4 tane 3 yataklı standart oda olmak üzere; toplamda 20 oda ve 43 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet banyo, 24 saat sıcak su, televizyon, kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Yenice Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, resepsiyon, öğretmenler lokali, kuaför, otopark,  Kafe Akasya, dinlenme salonu, oyun salonu, toplantı salonu, bay ve bayan mescit birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Yenice Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Yenice Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Yenice Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mahalle. Ortaokul Sokak. No:7. Yenice – Çanakkale

Telefon: 0 286 474 30 56

Yenice Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Yenice ilçe merkezinde yer almaktadır, otobüs terminaline yürüme mesafesindedir. Çanakkale il merkezine uzaklığı ise 90 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*