22 Şubat 2018

Ilgaz Öğretmenevi
Çankırı ili, “Ilgaz” ilçesinde bulunan “Ilgaz Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ilgaz Öğretmenevi oteli; 20 iki yataklı oda ,16 Üç yataklı oda,3 Çift kişilik oda,3 Süit oda olmak üzere,  toplamda 42 oda ve 84 yatak kapasitelidir.  Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, kaloriferli ısınma sistemi mevcuttur.

Ilgaz Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, oyun salonu, kütüphane, dinlenme salonu, toplantı ve seminer salonu, bilgisayar odası, bilardo ve masa tenisi salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Ilgaz Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Ilgaz Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Gazidede Mahallesi. İstanbul Caddesi. No:118. Ilgaz – ÇANKIRI

Telefon: (376) 416 17 91

Ilgaz Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Ilgaz ilçe merkezine 500m. uzaklıkta yer almaktadır. Kış Sporları merkezine uzaklığı 18 km.dir. D-80 İstanbul-Samsun karayolu 300 metre, Ankara-Kastamonu-Sinop karayoluna 1 km.uzaklıkta olup,Ankara ve İstanbul istikametine giden otobüs seyahat acenteleri ilçe girişindeki dinlenme tesislerinde mola verdikleri için sabah-öğle-akşam(İstanbul gece saat 12.00) saatlerinde geleceklerin kolaylıkla araç bulmaları mümkündür.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*