Çorum Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Çorum Merkez Öğretmenevi

Çorum ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Çorum Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Çorum Öğretmenevi oteli; 6 suit oda, 6 double oda, 12 iki kişilik oda, 6 üç kişilik oda olmak üzere toplam 30 oda, 54 yatak ve 66 kişi kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, duşakabin, saç kurutma makinesi, 82 ekran LCD Tv, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, telefon, minibar mevcuttur.

Çorum Merkez Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, oturma ve dinlenme salonu, okuma salonu ve kütüphane, konferans salonu, düğün-nişan-sünnet-kına-davet vb. etkinliklerde kullanılmaya müsait çok amaçlı salon, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Çorum Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Corum Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Çorum Öğretmenevi 2024 Oda – Kahvaltı – Yemek ve Düğün Fiyatları

Çorum Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mahallesi. Çamlık Caddesi. No.12. Merkez – ÇORUM

Telefon: 0 364 221 75 47

Çorum Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çorum il merkezinde yer almaktadır. Otogara 3 km., Saat Kulesi’ne 1 km. uzaklıktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*