Keşan Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Keşan Öğretmenevi

Edirne ili, “Keşan” ilçesinde bulunan “Keşan Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Keşan Öğretmenevi oteli; toplamda 4 oda ve 14 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, kaloriferli ısınma sistemi, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Keşan Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kütüphane ve okuma salonu, cep kafe ve kamelya, oturma ve dinlenme salonu, Mantı Evi, kafeterya, yazlık ve kışlık çay bahçesi, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Keşan Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Keşan Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Keşan Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yukarı Zaferiye Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No:12. Subay Orduevi Karşısı. Keşan – EDİRNE

Telefon: 0 284 715 32 00

Keşan Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Keşan ilçe merkezinde yer almaktadır.1 Yorum

  1. Bu bölgede gidilebilecek en temiz yer Keşan Öğretmenevi. Ayrıca Çok güzel bahçesi var. personel olsun ortam olsun şahane bir mekan.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*