22 Ocak 2018

Erzurum Büyükşehir Merkez Öğretmenevi
Erzurum ili, “Yakutiye” ilçesinde bulunan “Erzurum Büyükşehir Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Erzurum Büyükşehir Öğretmenevi oteli; 112 oda ve toplamda 237 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Erzurum Büyükşehir Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kafeterya, vip protokol salonu, lobi oturma ve dinlenme salonu, erkek berberi, bayan kuaförü, düğün salonu, bilgisayar ve internet odası, bilardo salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Erzurum Büyükşehir Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Erzurum Büyükşehir Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Lalapaşa Mahallesi. Çaykara Caddesi. Yakutiye – ERZURUM

Telefon: 0 442 235 45 25

Erzurum Büyükşehir Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Erzurum il merkezinde bulunan, Yakutiye merkez ilçesinde yer almaktadır. Mekan olarak; tarihi, turistlik yerlere kolayca ulaşabilme imkânına sahiptir. Palandöken Kayak Tesisleri‘ne araçla on dakika, havalimanına ise yirmi dakika uzaklıktadır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*