Pasinler Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Pasinler Öğretmenevi

Erzurum ili, “Pasinler” ilçesinde bulunan “Pasinler Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Öğretmenevi Deprem Tahkikatı Sonrası Yıkılıp Yeniden Yapılacaktır.

Pasinler Öğretmenevi oteli; toplamda 12 oda ve 20 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Pasinler Öğretmenevi Lokali

Pasinler Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, oturma ve dinlenme salonu, oyun salonu, kantin, yazlık bahçe, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Pasinler Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi Deprem Tahkikatı Sonrası Yıkılıp Yeniden Yapılacaktır.

Pasinler Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Reşadiye Mahallesi. Transit Caddesi. Pasinler – ERZURUM

Telefon: 0 442 661 31 53

Pasinler Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Pasinler ilçe merkezinde yer almaktadır. Erzurum il merkezine uzaklığı ise 38 km.dir. Erzurum‘dan sık sıkkalkan Pasinler otobüsü ile kente ulaşım sağlanabilir.1 Yorum

  1. Pasinler Öğretmenevi’nde 2017 Kasım ile 2018 Şubat ayları arası kaldım. tadilat olmadan önceki hali bayağı yıpranmış bir binaydı ama personeli ellerinden gelen yardımı görtermişlerdi.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*