Şenkaya Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Şenkaya Öğretmenevi

Erzurum ili, “Şenkaya” ilçesinde bulunan “Şenkaya Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Şenkaya Öğretmenevi oteli; 2’si suit oda olmak üzere, toplamda 18 oda ve 33 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Şenkaya Öğretmenevi ayrıca; okuma, oturma ve dinlenme salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Şenkaya Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

TEKLİ ODALAR                       450

550

PAYLAŞIMLI ODALAR                       300

400

PAYLAŞIMLI ODALARDA TEKLİ KONAKLAMAK İSTEYENLER                       450

550

 

KONAKLAMA KURALLARI KONAKLAMAYA İLİŞKİN ESASLAR

1-  Kamu çalışanı ve kamu çalışanı yakınları ile emekliler personel kimlik kartı, emekli tanıtım kartı veya kamu çalışanı olduklarını belgeleyen görev yeri belgesi ibraz etmek suretiyle ünitelerden indirimli faydalanırlar. Kamu çalışanı yakınları da durumlarını belgelendirmek zorundadır.

2-   Şehit yakınları ve gaziler kamu tarifesinden yararlanır. .

3-  Eğitim çalışanları ve eğitim çalışanı yakınları sivil misafirlere uygulanan hizmet bedelleri üzerinden kahvaltı hâriç %50 oranında indirim yararlanır.

4-  Çift olarak aynı odada konaklamak isteyenlerden, evli olduklarını belgelendirmeleri istenir.

 5- Öğretmenevine giriş saati 14.00, çıkış saati 11.00 dir.

6-  Oda ücretlerinin tamamı giriş sırasında nakit olarak veya kredi kartı ile peşin olarak tahsis edilir.

7-   MADDE 12 – (1) Kurumun bulunduğu ilde/ilçede 15 günden daha uzun süreli geçici görev ile görevlendirilen kamu personeli ve 10/2/1954 tarihli ve 6245 sayılı Harcırah Kanununun 33 üncü maddesinin (b) fıkrasına göre denetim/inceleme ve soruşturma yapmakla yükümlü olan denetim elemanları hariç olmak üzere, konaklama ünitesinde kalma süresi en fazla 15 gündür.

(2) Çeşitli nedenlerle 15 günden fazla kalmak isteyenlerin otel bölümünden yararlanma süreleri; kurumun kapasitesi, doluluk oranı ve mevsimsel olarak misafir hareketliliği göz önünde bulundurulmak suretiyle kurum müdürü tarafından uzatılabilir.

 8-  Kurumun müsait olması halinde, iki (2) veya daha fazla yataklı odalarda tek kişi kalmak istenmesi durumunda tam oda ücreti alınır.(Oda kapatma ücreti alınır)

9-  İPTAL DURUMUNDA ; a) Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir.

b) Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11.00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir.

10 – Yukarıda belirtilen esaslar 28.02.2022 tarihli MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖĞRETMENEVİ, ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU UYGULAMA YÖNERGESİ ve Yönetim kurulu kararları çerçevesinde hazırlanmıştır. Tüm faydalanıcılar, kurum kurallarına uymakla yükümlüdür.

Not:Güncellenen fiyatlar 15.01.2024 tarihinden itibaren geçerlidir.

ODA BİLGİLERİ 

Otel bölümümüz 18 oda ve 33 yatak kapasiteli olup öğretmenevimizde misafirlerimiz odalarımızda tek kişi ve iki kişi olarak konaklayabilmektedir. Odalarımızda televizyon, sıcak su, Wi-fi, mini buzdolabı ile rahat edebileceğiniz bir ortamla hizmet vermekteyiz.

Şenkaya Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yukarı Mahalle. Emniyet Caddesi. Şenkaya – ERZURUM

Telefon:

Şenkaya Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Şenkaya ilçe merkezinde yer almaktadır. Erzurum il merkezine uzaklığı ise 167 km.dir. Şenkaya dan Erzurum a 8:00 ve 14:00 da günde iki sefer minibüs gitmektedir. Erzurum dan Şenkaya ya da 10:00 ve 15:30 da iki sefer minibüs gelmektedir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*