22 Şubat 2018

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi
Eskişehir ili, “Odunpazarı” ilçesinde bulunan “Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi oteli; 5’i suit oda ve 6’sı VİP oda olmak üzere, toplamda 75 oda ve 168 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, minibar buzdolabı, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, wi-fi kablosuz internet erişimi mevcuttur.

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi ayrıca; yazlık çay bahçesi, çamaşırhane, yemekhane-restoran, pastane kafeterya, oyun salonu, otopark, spor salonu, internet ve bilgisayar salonu, mutfak, çamaşırhane, erkek berberi, düğün, nişan, sünnet, toplantı, konferans, davet vb. etkinlikler için kullanıma uygun çok amaçlı Mavi Salon, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Akarbaşı Mahallesi. Atatürk Bulvarı. Remzi Korkut Sokak. No:1. Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: (0 222) 230 68 38 – 230 68 46 –  221 64 08 –  231 24 11

Eskişehir Büyükşehir Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Eskişehir il merkezine yürüyerek beş dakika mesafededir. Eskişehir otobüs terminalinin önünden geçen 14 nolu otobüs ile öğretmenevinin önünde inebilirsiniz veya tramvay ile Çarşı durağından aktarma yaparak gelebilirsiniz.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*