Şebinkarahisar Hüseyin Hüsnü Tekışık Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Şebinkarahisar Hüseyin Hüsnü Tekışık Öğretmenevi

Giresun ili, “Şebinkarahisar” ilçesinde bulunan “Şebinkarahisar Hüseyin Hüsnü Tekışık Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yapılan teknik inceleme sonucunda, Şebinkarahisar öğretmenevi binasının depreme dayanıklı olmadığı tespit edilmiş olup kurumumuz 18 Nisan 2023’ten itibaren geçici süreliğine faaliyetlerine ara vermiştir. 

Şebinkarahisar Öğretmenevi oteli; 2’si suit oda olmak üzere, 13 oda ve toplamda 27 yatak kapasitelidir.

Şebinkarahisar Öğretmenevi ayrıca; kahvaltı salonu, yazlık çay bahçesi ve kafeterya, kütüphane, bilgisayar ve internet salonu, okuma ve dinlenme salonu, öğretmenler lokali birimi ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Şebinkarahisar Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi geçici bir süreliğine konaklama hizmetine kapalıdır.

Şebinkarahisar Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres:  Halil Rıfat Paşa Caddesi. No: 1/2. Şebinkarahisar – GİRESUN

Telefon: 0 454 711 41 38

Şebinkarahisar Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Şebinkarahisar ilçe merkezinde yer almaktadır, Giresun il merkezine uzaklığı ise 116 km.dir. Giresun‘dan sabah 10.00 ´dan başlayarak akşam saat 17.00’a kadar her saat Şebinkarahisar koop. minibüsleri ile ve saat 10.00-13.30´da Sema Turizm araçları ile,Sivas‘tan 10.00 -17.00 saatlerinde Öz Sivas ve Huzur turizm araçları ile ulaşım sağlanmaktadır.Ayrıca İstanbul‘dan Yıldıray,Tufan,Rota, Başar,Özlem,As Bayburt turizm ve İstanbul Seyahat otobüsleri ile Ankara‘dan akşam 19.00-20.00´de As Bayburt,Özlem seyahat otobüsleri ile ulaşılabilmektedir. Antalya,İzmir ve Bursa‘dan da otobüs mevcuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*