Belen Güzelyayla Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Belen Güzelyayla Öğretmenevi

Hatay ili, “Belen” ilçesinde bulunan “Belen Güzelyayla (Soğukoluk) Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

12 AĞUSTOS 2023 TARİHİNDEN İTİBAREN KURUM KAPALIDIR.

İLGİLİ YAZI:

6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremlerin sonucunda konaklama tesisimiz için deprem tahkik raporu hazırlanmakta olup rapor sonucunda konaklama tesisimizin açılması planlanmaktadır. Rapor sonuçlarının 2024 yılı içerisinde açıklanması öngörülmektedir. Bu tarihe kadar konaklama tesisimiz Hatay İl Milli Eğtim Müdürlüğünün ve Belen Kaymakamlığının yazıları gereğince kapalı tutulacaktır.

Restoran ünitemiz faaliyetlerine devam etmektedir.

Tüm misafirlerimize duyurulur. 

Belen Güzelyayla Öğretmenevi oteli; 8 odası duble yataklı ve diğerleri tek yataklı olmak üzere, toplamda 32 oda ve 68 yatak kapasitelidir.

Belen Öğretmenevi ayrıca; toplantı ve konferans salonu, çardaklar, otopark, kütüphane ve okuma bölümü, çok amaçlı salon, bahçede piknik mesire alanı, yemekhane-restoran birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Belen Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi halen kapalıdır.

Belen Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Güzelyayla Köyü. No:4. Belen – HATAY

Telefon: 0 326 449 24 11

Belen Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Belen ilçe merkezine 8 km., İskenderun‘a 15 km., Hatay Antakya il merkezine ise 45 km. uzaklıktadır. İskenderun – Antakya Karayolu´na 6 km mesafededir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*