Dörtyol Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Dörtyol Öğretmenevi

Hatay ili, “Dörtyol” ilçesinde bulunan “Dörtyol Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Dörtyol Öğretmenevi oteli; 4’ü suit oda olmak üzere toplamda 29 oda ve 630 yatak kapasitelidir.

Dörtyol Öğretmenevi ayrıca; yazlık düğün salonu, yemekhane-restoran, oturma ve dinlenme salonu, bilgisayar ve internet odası, kuaför, çocuk oyun parkı, kütüphane ve okuma salonu, düğün, nişan, sünnet, kına, toplantı ve konferans gibi etkinliklerde ve davetler kullanılmaya uygun çok amaçlı salon, kahvaltı salonu, bahçe, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Dörtyol Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Dörtyol Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Dörtyol Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Numuneevler Mahallesi. Abdi İpekçi Caddesi. No:5. Dörtyol – HATAY

Telefon: 0 326 712 28 51 – 0 326 713 283 8

Dörtyol Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Dörtyol ilçe merkezinde yer almaktadır, Hatay il merkezine uzaklığı ise 100 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*