Kırıkhan Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Kırıkhan Öğretmenevi

Hatay ili, “Kırıkhan” ilçesinde bulunan “Kırıkhan Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kırıkhan Öğretmenevi oteli; 3’ü suit oda olmak üzere, toplamda 33 oda ve 63 yatak kapasitelidir.

Kırıkhan Öğretmenevi ayrıca; toplantı ve konferans salonu, oturma ve dinlenme salonu, kütüphane ve okuma salonu, kahvaltı salonu,  2 çok amaçlı salon, yemekhane-restoran, düğün salonu, berber, kafeterya, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kırıkhan Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel fiyatlar için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Kırıkhan Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mahallesi Şehit Erdoğan Karaoğlu Cad.no14 Kırıkhan/HATAY

Telefon: 0 326 344 18 98

Kırıkhan Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kırıkhan ilçe merkezinde yer almaktadır. Hava alanına 15 km., şehirlerarası otobüs terminaline 1 km. uzaklıktadır.6 Yorum

  • Merhaba Ersin Bey, mesajınız üzerine Kırıkhan Öğretmenevi 2022 fiyatları güncellenip yayınlanmıştır. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla…

 1. MERHABA…. SAYIN YETKİLİ SİTENİZDEKİ KIRIKHAN ÖĞRETMENEVİ ODA FİYATLARIMIZ 2022 YILI İLK YARISINA AİT OLUP 2023 YILI GÜNCEL ODA FİYATLARIMIZA web adresimizden ulaşabilirsiniz..

  • Merhaba Ersin Bey, mesajınız üzerine Kırıkhan Öğretmenevi 2023 fiyatları güncellenip yayınlanmıştır. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla…

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*