Şarkikarağaç Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Şarkikarağaç Öğretmenevi

Isparta ili, “Şarkikarağaç” ilçesinde bulunan “Şarkikarağaç Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İNŞAAT ÇALIŞMALARI NEDENİYLE KURUM GEÇİCİ OLARAK KAPALIDIR

Şarkikarağaç Öğretmenevi oteli; 10 oda ve toplamda 26 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet banyo (1 oda hariç), 24 saat sıcak su, gardırop, şifonyer, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Öğretmenevi, Kızıldağ milli parkı manzaralıdır.

Şarkikarağaç Öğretmenevi ayrıca; çamaşırhane, toplantı salonu, okuma salonu, yemekhane-restoran, yazlık çay bahçesi, çocuk oyunparkı, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Şarkikarağaç Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

İNŞAAT ÇALIŞMALARI NEDENİYLE KURUM GEÇİCİ OLARAK KAPALIDIR.

Şarkikarağaç Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Camikebir Mahallesi. Alaattin Akgün Caddesi. No:10/1. İMKB Atatürk İlk/Ortaokulu Karşısı. Şarkikaraağaç – ISPARTA

Telefon: 0 246 411 20 54

Şarkıkarağaç  Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Şarkıkarağaç ilçe merkezine 500 m., valiliğe 100 m.,otobüs terminaline 1 km.,Kızıldağ Milli Parkına 5 km.,Beyşehir Gölü milli parkına 15 km. uzaklıktadır. Isparta il merkezine uzaklığı ise 120 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*