Çatalca Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Çatalca Öğretmenevi

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Çatalca” ilçesinde bulunan “Çatalca Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Çatalca Öğretmenevi, bakım ve onarım nedeniyle 2023 yılı faaliyetlerine geçici bir süre ara vermiştir.

Çatalca Öğretmenevi; 26 Oda ve toplamda 50 Yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, wireless kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Çatalca Öğretmenevi binasının yanında 100 metrekarelik bir bahçe bulunmaktadır.Bahçe, uygun hava koşullarında çay bahçesi olarak kullanılabilmektedir. Binaya zemin katta küçük bir oturma odası eklenmiş, alt kat yeniden düzenlenerek çamaşırhanenin yanına küçük bir fitness salonu ile sauna ve duş eklenmiştir.

ADSL: 1Mbit

Çatalca Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Çatalca Öğretmenevi, bakım ve onarım nedeniyle faaliyetlerine geçici bir süre ara vermiştir.

Çatalca Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Ferhat Paşa Mahallesi. Ferhat Paşa Caddesi. No:102. Çatalca – İSTANBUL

Telefon: (0 212) 789 21 89

Çatalca Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çatalca ilçe merkezindedir. İstanbul il merkezine ise 55 km uzaklıktadır. Ulaşım;  İstanbul Taksim,  Mecidiyeköy gibi merkez arterlerinden metrobüs ile Beylikdüzü son istasyonuna gelip, Çatalca otobüslerine aktarma yapılarak ulaşılabilir. Beylikdüzü‘nden araçla sadece 20 dakika uzaklıktadır. İstanbul merkezinden 60-80 dakika sürmektedir (Avrupa yakası merkez). Atatürk Havalimanı’ndan otomobil ile 30-40 dakikada ulaşılabilir.

İstanbul Uygulama Otelleri  İçin Buraya Tıklayın3 Yorum

  1. Fiyatları gayet makul ve çok temiz bir yer. Çatalca Öğretmenevi personeli de oldukça ilgili ve kibarlar. Ben çok beğendim

  2. Çatalca Öğretmenevi, bakım ve onarım nedeniyle faaliyetlerine geçici bir süre ara vermiştir. Kurumumuz ile ilgili bu bilgiyi sitenizde paylaşmanızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim.

    • Merhaba, Çatalca Öğretmenevi ile ilgili bilgilendirmeniz için teşekkürler, ilgili not düşülmüştür, iyi çalışmalar.

      Saygılarımızla…

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*