Fatih Cankurtaran Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Fatih Cankurtaran Öğretmenevi

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Fatih” ilçesinde bulunan “Fatih Cankurtaran Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Fatih Cankurtaran Öğretmenevi, İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerine yakın olmasının dışında,  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne de yakınlığı sebebiyle, İstanbul içinden ve dışından yoğun talep görmektedir.

Deniz manzaralı Fatih Öğretmenevi oteli, 22 oda ve  52 yatak kapasitelidir. Ayrıca, 100 kişilik kapalı salonu ve 300 kişilik bahçesi ile konuklara yeme-içme hizmeti vermektedir.

Fatih Cankurtaran Öğretmenevi; Tarihi Sur içinde İstanbul’un merkezinde ve Sultanahmet Camii ve Ayasofya Müzesine sadece 300 metre mesafededir. Öğretmenevi, bahçesinde fetih sırasında şehit düşen yeniçerilerin bulunması nedeniyle ayrı bir özellik arz etmektedir. Boğaz gemi trafiğinin yoğun olarak gözlendiği deniz manzarası ile İstanbul öğretmen evleri içinde de ayrı bir yeri vardır.

Isınma: Merkezi sistem.

ADSL: 8 Mbit

Fatih Cankurtaran Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Istanbul Fatih Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
İstanbul Fatih Öğretmenevi 2024 Fiyatları

 

Fatih Cankurtaran Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kennedy Caddesi. Ahırkapı Sokak. No:9. Fatih – İSTANBUL

Telefon: (0 212) 517 24 11

Fatih Cankurtaran Öğretmenevi Ulaşım

Fatih ilçe merkezinde bulunan öğretmenevine, İstanbul Avrupa Yakası merkez olarak Taksim ve Mecidiyeköy’den direk otobüs ve dolmuş hatları ile ulaşım sağlanabilir. Diğer ilçelerden de, toplu taşıma araçlarıyla direk veya aktarmalı ulaşım mümkündür.

İstanbul Uygulama Otelleri  İçin Buraya Tıklayın2 Yorum

  1. Bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Görev icabı ayda 1 kere İstanbul’a gidiyorum. İlk defa bir öğretmen evinde kaldım. Fatih öğretmen evi gerçekten rahat ve hoşuma gitti. Fiyatı da 75 TL ye çok uygun. Bence kamuda çalışan arkadaşlar öğretmenevlerini tercih etsinler gerçekten ucuz ve kaliteli.

  2. merhabalar
    Trabzon Sürmene öğretmen evinde kaldım çok memnun ayrıldım bu imkanı sağlayanlara teşekkür ederim.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*