16 Aralık 2017

Bayındır Öğretmenevi
İzmir ili, “Bayındır” ilçesinde bulunan “Bayındır Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bayındır Öğretmenevi oteli, 10 oda ve toplamda 20 yatak kapasitelidir.

Bayındır Öğretmenevi, misafirhane hizmetlerinin yanı sıra, yazlık ve kışlık olmak üzere 160 kişi kapasiteli restoran, çamaşırhane, otopark, kütüphane, kafeterya, toplantı salonu,  çay bahçesi ve öğretmenler lokali ve dinlenme salonu birimleri ile de hizmet vermektedir. Öğretmenevinde kablosuz ADSL internet bağlantısı mevcuttur.

Bayındır Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : Sadıkpaşa Mahallesi. Albay Alpat Caddesi. No:19/1. Bayındır – İZMİR

Telefonu : 0 232 581 48 38

Bayındır Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Bayındır ilçe merkezindedir ve karayoluyla İzmir il merkezine 70 km. uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir’den ve otogardan, ilçeye sürekli otobüs seferleri mevcuttur.

Bayındır Öğretmenevi, ilçede konaklayan ve sosyal hizmetlerden yararlanan konuklar için ulaşımı ve iletişimi kolay olup, dinlenebilecek, keyifli zaman geçirilecek Bayındır ilçesinin simge yerlerinden biridir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*