22 Ocak 2018

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi
İzmir ili, “Çeşme” ilçesinde bulunan “Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi oteli; 50 oda ve toplamda 110 yatak kapasitelidir. Oteldeki odaların tümünde uydu TV, klima, mini buzdolabı, kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, banyo, wc/tuvalet, kalorifer mevcuttur. Öğretmenevi asansörlüdür. Plaja çok yakındır ve yürüme mesafesindedir.

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi dinlenme ve konaklama hizmetlerinin yanında ayrıca; kafeteryası, yemek restorantı, termal hamamı, müzikli gece ve eğlenceleriyle de konuklarına hizmet vermektedir.

ADSL: 16 Mbit

Isınma: Termal Su

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi 2016 Yılı Kişi Başı Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

cesme-remzi-yurtsever-ogretmenevi-kisibasi-oda-konaklama-fiyatlari-2016-izmir

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : Ilıca Mahallesi. 5065 Sokak. No: 20. Çeşme – İZMİR

Telefonu : 0 232 723 21 01 – 723 29 44

Çeşme Remzi Yurtsever Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çeşme-Ilıca bölgesinde bulunmaktadır ve otobandan araçla gelindiğinde İzmir merkeze 80 km. uzaklıktadır. Çeşme’ye ve Ilıca’ya ayrıca, İzmir Otogar ve Üç kuyular Garajından, her yarım saatte bir otobüs seferleri vardır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*